Říjen 2008

She talks for hour ..

31. října 2008 v 15:32 | * MiSs B. |  Have a nice day

"Trick or treat?" - Děcka, víte, co je dneska za den? Dneska je Halloween! Sice ho jako neslavím, ale tenhle svátek mě fascinuje jako žádnej jinej. Halloween je úžasnej svátek, prostě ti děcka, co chodí v převlecích a ptají se: "Trick or treat?". Pokud odpovíte treat, tak jim musíte dát něco sladkýho, pokud řeknete trick, tak Vás pomsta nemine. No není to úžasný? Mně to přijde úplně fantastický. Jenže tenhle svátek se u nás prostě neslaví. My máme jen Dušičky. Jen počkejte, až se stanu prezidentkou ČR! Uzákoním tenhle svátek a všichni ho budou slavit. To bude úža! A co plánuju na dnešní večer? Párty! Sice ne Halloweenskou, ale láká mě udělat Halloweenskou párty, třeba příští rok. Dneska jdem pařit s Julkou a Kris. Děcka, já se tak moc těším! Mějte se.

I am looking for a party ..

30. října 2008 v 18:52 | * MiSs B. |  Have a nice day

Ciao, jak se máte? U mě je to naprosto úžasný :) Sice jsem dneska musela do školy, ale taková drobnost mi fakt den nezkazí. A víte, co? Zejtra jedeme s Kris a Julčou konečně pořádně zapařit. No já už se nemůžu dočkat! Sice je mi neustále předhazováno, že určitě nebudu mít čas (kvůli komu asi :P), ale nebojte .. já si čas udělám. K večeru jedu k Julce a od ní půjdem na Kameňák, kam pak dorazí Kris. Hej, já se tak děsně těším. To bude pařba desetiletí, století .. ne, tisíciletí! :D

We are happy together ..

29. října 2008 v 16:25 | * MiSs B. |  Have a nice day


Ahoj, tak jak se máte? Já před chvílí myslela, že se proto mně spiknul snad celej svět, ale už mám zpátky svou všeobjímací náladu. Prostě mamka mi zakázala páteční pařbu s Kris, na kterou máme svý dokonalý plány, který prostě vyjdou. No a mamka si jen tak řekne, že nikam nepojedu. Grr! Naštěstí se z Michalky stala (aspoň na chvíli) hodná holčička, která ráda pomáhá mamince. No doufám, že jsem jí obměkčila. Snad jo, bye!

You make me crazy ..

28. října 2008 v 17:21 | * MiSs B. |  Have a nice day


Děcka, já mám takovou rozjichanou náladu .. ale už se mě drží dost dlouho. Včerejší večer byl .. no prostě pecka. Bylo to úžasný, rádio a to, jak nás kluci po každý písničce zvali na Kameňák nebo ty hlášky - "A znám Míšu?" - "No, viděl si jí, ale byl jsi tak nalitej, že si to nemůžeš pamatovat." Nebo - "Kris tam bude taky?" - "No, bude, máš šanci hele." Ale tohle může pochopit jen Kris a oni dva. Vůbec nevadí, že jsem kvůli nim šla spát tak pozdě, protože se zaručeně vždycky probudím s dobrou náladou. "Jestli to nebude láska, že Kris?". Jáj, už se mega těším na Kameňák .. zapařííímeee!!

I am engaged ..

27. října 2008 v 19:56 | * MiSs B. |  Have a nice day


Ahoj, jak se máte? My sem skoro vůbec nepíšete :/ Já jsem se před hodinou vrátila z Budějk, kam jsme vyrazily s Kris. Původní záměr bylo kino, ale znáte to. Kino se zvrhlo v nákupy. No bylo to prostě úžasný. Nejdřív jsme prolezly Merkury, kde jsem si koupila novou peněženku s kravičkou, v bižuterii jsme si s Kikou pořídily každá čelenku (já růžovou s kytičkama, Kris modře třpytkatou) a úžasný kytky do vlasů, pak jsme jely k bábí na oběd. Když jsme se naobědvaly, tak jsme vyrazily na další kolo nákupů. Dostaly jsme se to do takovýho úžasnýho obchůdku. A víte, co jsme si tam koupily? Zásnubní prsteny :P Takový se srdíčkem a uprostřed má modrej kamínek. Takže jsme s Kris zasnoubený :-* No a nakonec jsme jely do kina. Chcete něco slyšet? N-I-K-D-Y N-E-C-H-O-Ď-T-E N-A D-I-S-A-S-T-E-R M-O-V-I-E!! Fakt je to hrozná blbost. Po tom, co jsme přetrpěly kino jsme jely zpátky na nádro a já neodolala a koupila jsem si dlouhý náušničky. Díky Kris :-*

Love is a game just meant to be played.

26. října 2008 v 10:57 | * MiSs B. |  Have a nice day

Ahoj děcka, tak co, jak jde život? My jsme včera byli u bábiny a vyloženě jsme si to užívali. Sranda byla.


No a pak jsem přijela domů a chtěla, aby u nás Kris spala, ale ta nemohla. Tak přišla aspoň do desíti na kec. No to jste neviděli.


My jsme se natlemily. A to jsme pily jen Kofolu, ale takový výtlemy jak prase fakt. Pak jsem vytáhla svůj růžovej a modrej gel na vlasy a naplácala ho na Kris. A ona pak začala blbnout, takže jsem na hlavě měla růžovo - modrej copánek, kterej mi nešel vůbec rozpustit, protože byl tvrdej jak beton.


No a ve dvanáct přišla mamka, že máme jít spát. Já pořád nic, tak si sedla ke mně a asi do půl druhý (!!!) jsme si psali s Kris a Lukášem. No to byly hlody! Třeba když po Lukášovi mamka chtěla recept na řízky a pak říká: "Ale já nerozumím tomuhle - Řízky pečeme vždy na objednávku a podáváme." No já z nich byla mrtvá. Jsem se nějak rozepsala, tak se zase mějte.

Bleskovka 0.2 ..

26. října 2008 v 10:38 | * MiSs B. |  Be winner

Ahoj, tohle je další bleskovka pro Vás, abych mohla dělat spoustu (?!) diplomů. Dnešní téma jsou filmy. Tak odpovídejte :)

I. Ahojky
II. Tvůj neoblíbenější film?
III. Tvůj nejoblíbenější herec?
IV. Co nejoblíbenější herečka?
V. A nějakej seriál?
VI. A teď mi řekni, v jakým filmu nebo seriálu se ti tvůj oblibený herec a oblíbená herečka líbilo nejvíc.
VII. Co na diplom?
VIII. Měj se.

My affiliates ..

25. října 2008 v 12:40 | * MiSs B. |  My affiliates

Diplomy za bleskovku 0.1 ..

25. října 2008 v 11:57 | * MiSs B. |  Be winner

Sice trochu pozdě, ale přece. To se cení, ne? Diplomy jsou naprosto obyčejný, protože se mi nic nechtělo dělat, tak se nezlobte. Stačí jen kliknout na obrázek ..Simple Plan - Save you ..

25. října 2008 v 10:41 | * MiSs B. |  Clips
Já Vám to prostě musím ukázat, protože potřebuju tu radost někde ventilovat. SIMPLE PLAN vydali nový klip k písni SAVE YOU! Ten klip je prostě úžasnej a já si ho musím pouštět pořád dokola. Mimochodem vyšel včera :). Tak si užijte pohled na nejlepší skupinu všech dob, kanadskou pětku Simple Plan! (btw. Že je Jay děsně podobnej Pierrovi? Teda až na ty vlasy :P.)


I´m here without you baby ..

24. října 2008 v 18:45 | * MiSs B. |  Have a nice day


Hi, my honeys! How are you? Ok, stop with english. Už budu psát česky. Jak se máte? Já úplně úžasně, prostě mám pocit, že se mi všechno daří do puntíku. Dneska u mě byla Kris, tak jsme tvořily něco na její hlavě. Musím říct, že to nevypadá špatně. Tak já si jdu něco pustit. Mějte se.
P.S.: Mám pravdu, že miláčku? :DMake smile 0.2 ..

23. října 2008 v 20:53 | * MiSs B. |  Make smile

Opět jsem blbla, jak je mým dobrým zvykem a jak jinak, než s foťákem. Jedna fotka je starší, mám tam ještě světlý vlasy, další novější, kde mám novou hnědou. Jinak tam je taky jedna fotka mejch nehtů. Klik na celý článek.
You make me so hot ..

23. října 2008 v 20:32 | * MiSs B. |  Have a nice day


Ciao! Tak co, jak se máte? Já stále dobře, absolutně mě nes*re, co si o mě někteří myslí .. já takovýhle kámoše nepotřebuju :P. Takže ať si trhnou protézou. Ve škole pohoda, dneska jsme vezli babču dom, takže jsem se vrátila asi v půl osmý. Naučila jsem se angličtinu a jestli zejtra budu zkoušená z dějáku, tak jsem v pytli. Zaplaťpánbů, že zejtra v půl druhý naposled zazvoní a mě čeká pět dní volna. No jo, někteří to maj až do pátka, že Lukáši? :P. No, nic mějte se.

So much ill ..

22. října 2008 v 7:24 | * MiSs B. |  Have a nice day


Ahoj, děcka .. jsem nemocná :(. Ty jo, mě už to fakt deptá, v pátek jsem šla spát ve tři a vstávala v devět a v neděli jsem se taky nevyspala. Divíte se, že mi není dobře? Já ne. No nic, jdu dělat IVT, mějte se.

It´s the end ..

21. října 2008 v 20:08 | * MiSs B. |  Have a nice day


Ahoj, tak je konec. Ne konec blogu, ale jedný části mýho života. Dost mě mrzí, že to člověk, kterýho jsem měla ráda a dokonce se s ním i viděla vzal tak, jak to vzal. K čertu s minulostí, vítám budoucnost! Děcka, jsem ZAMILOVANÁ ,jo, nechtěla jsem to přiznat, ale je to tak. Prostě jsem. A jsem hrozně šťastná, prej je to na mě vidět, to tvrdí moje spolužačky. Celá prej zářím a vypadám krásnějc. No slyšely jste to někdy? Jak může bejt zamilovanej člověk krásnější? Ale něco na tom asi bude. No nic, já jdu zase snít. Mějte se.

Song of the month - October ..

19. října 2008 v 16:02 | * MiSs B. |  Song of the month


Písničkou měsíce října je Britney a její One more time. Připomíná mi to totiž jednu věc, jeden tanec a proto tu je.

Picture of the month - October ..

19. října 2008 v 15:59 | * MiSs B. |  Picture of the month
Rozhodla jsem se konečně vybrat obrázek měsíce října. Je to plačící dívka. Poslední dobou mám totiž pocit, že pláčou všichni. Hlavně ti, u kterých bych chtěla vidět jen úsměv. Proto je tu obrázek dívky s nápisem: "Stop crying!".

When my time comes ..

19. října 2008 v 15:22 | * MiSs B. |  Have a nice day


Ahoj, takže .. napřed všechno nejlepší všem Michaelám. Ano, máme dneska svátek. Já děkuju těm, co si vzpomněli. A jak se máte? Užíváte neděli? Já až teď. Od rána jsme totiž byli na baráku, ale tak zase bylo na co koukat. Ten soused je fakt kořen, asi tam budu muset zejtra po škole jít. Mějte se.

It´s how I feel whenever you ain´t there ..

18. října 2008 v 19:10 | * MiSs B. |  Have a nice day


Ahoj, jsem naprosto vyčerpaná. Dobrej začátek ne? Včera jsem se totiž jela podívat na taneční, po tanečních byla domluvená ještě diskárna v Kameňáku a tak se jelo. Já, Kačka, Míša a Ája. Sranda byla, tancovaly jsme ze začátku i samy (exhibicionistky :P) a pak se to rozjelo. Rychlý písničky, který střídaly vždycky dva nebo tři ploužáky. Ty jsem si teda užila a ty Míšiny prupovídky k tomu, jak se s Lukášem držíme, no prostě sranda. Pak jsem musela vypít becherovku, prej na svátek. No a nakonec jsem si zablbla s Markem, kterej mě neustále bouchal přes nohy, vypil mi džus (!!!!) a krad mi kabelku. No občas to bylo fakt vtipný, když jsme na sobě skoro leželi. Prostě to bylo hrozně super, hlavně ploužák na Baby one more time od Brit, fakt typická ploužící :D. Vrátily jsme se ve dvě a já v devět (!!!!) vstávala na chalupu. Z chalupy jsme jeli na náš novej barák a chcete něco slyšet? Máme pěknýho souseda, asi se mi tam přece jen bude líbit. Všem Lukášům všechno nejlepší!

It always rains the hardest ..

16. října 2008 v 21:23 | * MiSs B. |  Have a nice day


Aloha (from hell), tak jak je? Já se mám dobře, škola klape. Dneska jsem dostala jedničku ze zkoušení z bižule. Talent no :P. Nevím o čem psát. Došla mi inspirace. Napsala bych povídku, ale nevím o čem. Napište mi do komentů nějaký téma a taky připište, jak se máte. Zatím.