Listopad 2008

Last Christmas I gave you my heart ..

30. listopadu 2008 v 20:16 | * MiSs B. |  Have a nice day


Merry Christmas! Dobře, je ještě brzo, ale mě to tak nějak chytlo. Hlavně ta Vánoční atmosféra. Dneska se u nás rozsvěcel stromeček, romantika :D A doma už je taky nazdobeno. Byly jsme na námku kouknout s holkama a koupila jsem si balonek žížalu Pepu (ze který byla nakonec spermie :D) a perníkovou hvězdu. A teď - mrkejte na strom, Pepu a mě :D


Make smile 0.4 ..

30. listopadu 2008 v 19:57 | * MiSs B. |  Make smile
Pár takových fotek z dneška. Zase nebylo co dělat, znáte to. Některý jsou celkem dobrý, ale některý se mi ani moc nelíbí. Komentujte ;)

Live my life! - Part one ..

30. listopadu 2008 v 11:27 | * MiSs B. |  Live my life
Stála u lednice a přemýšlela, co si dá k snídani. Na výběr toho zrovna moc neměla, ale už si zvykla. Bude ale muset mámu poprosit o peníze, aby mohla něco nakoupit. Nedělala to ráda. Vzala si poslední jogurt a sedla ke stolu. "Ahoj andílku", objevila se vedle ní mamka a pocuchala jí v jejích blonďatých vlasech. "Ahoj mami", usmála se na ní Aimee. "Jak si se vyspala?", podívala se po ní mamka, zatímco si nalejvala kávu. "Celkem dobře. Budu muset do školy .. a mami? Potřebovala bych nějaký peníze na jídlo.", vstala od stolu. Mamka šáhla do peněženky a vytáhla poslední bankovku, kterou měla. "Nakup si, na co máš chuť", usmála se a doprovodila Aimee až ke dveřím.

Live my life! - Introduction ..

30. listopadu 2008 v 11:20 | * MiSs B. |  Live my life
Zase jsem se rozhodla něco napsat. Povídka je na popud Kris, která mi vlastně tohle téma vymyslela. Vypráví o teenagerce Aimee, která nežije zrovna ideální život. Vyrůstá v nepříliš dobrých podmínkách na okraji New Yorku, ve společnosti své mámy, která stěží vydělá na jídlo. Dočista se jí ale změní život, když potká Allyson, bohatou holku z Manhattanu.


Když je člověk zamilovaný, začíná vždycky tím, že podvádí sebe ..

29. listopadu 2008 v 9:32 | * MiSs B. |  Have a nice day


Ahoj, ty jo. Mám dost, děcka. Včera byl ten věneček a bylo to Ú-Ž-A-S-N-Ý. Samozřejmě Vám nebudu vyprávět podrobnosti, že? Ale bylo to super. Úžasně jsem se vyblbla, z bot mě nohy taky nebolely. Jen to polití pivem, když je někdo šikovnej, že Máro? Bylo to fajn, a koukejte v kolik vstávám! Šla jsem totiž spát ve čtvrt na čtyři a vstávala v devět. No nic, jdu se oblíkat, abych mohla jít makat na barák. Pápá děcka :P

Co znamená slovo "milovat"?

26. listopadu 2008 v 19:38 | * MiSs B. |  Have a nice day

Co vlastně znamená slovo milovat? Tohle se mi fakt líbí, ta jejich dětská naivita ..

Láska je, když maminka dá tatínkovi nejlepší kousek kuřete.

Elaine, 5 let

When you look me in the eyes ..

25. listopadu 2008 v 21:18 | * MiSs B. |  Have a nice day


Ahoj, no .. vidíte změnu designu, tenhle tu zůstane do začátku prosince, pak nastolím tvrdej Vánoční design :P Už ho mám vymyšlenej a bude přesně jako vždy. No a jak se máte? Tak u mě je to lepší, začínám se "léčit", už na to nějak kašlu. Pouštím si pořád dokola When you look me in the eyes od Jonas Brothers a už mi z toho trošku začíná hrabat. A děcka, víte, koho budu o Vánocích milovat nejvíc? Toho, kdo mi donese kotě :P Pac a pusu.

Living her dream - Part tenth .. (last part)

24. listopadu 2008 v 19:42 | * MiSs B. |  Living her dream
"Páni, říkal jsem si, kam jsi tak rychle zmizel", ozval se za Joem Nick. Abbey Joea od sebe odstrčila a podívala na Nicka. Zůstala celkem koukat, protože to, co viděla, jí řekněme šokovalo. Nick si kolem pasu vedl tu hnědovlásku z obchoďáku. "Měl jsem neodkladný povinnost, víš?", uculil se na něj Joe. "Čau Alice", kejvl na hnědovlásku. Ta se zazubila. "Čau Joe, ahoj .. uhm ..", koukla na Abbey. "To je Abbey, Abb, to je Alice", představil je navzájem Nick. "Já jí znám", ušklíbla jsem se. "Uhm, jo. Omlouvám se za ten incident v obchoďáku", vyloudila na tváři Alice úsměv. "Jo, však v pohodě", pousmála se Abbey. "A co teď?", koukl po všech Joe. "Myslím, že máme nevyřízený účty, Jonasi", sklonila se pro hrstku sněhu a hodila jí po Joevi. Náhodní kolemjdoucí si museli myslet, že tahle čtveřice se dočista zbláznila. Váleli se ve shěhu a smáli se.


Living her dream - Part ninth ..

23. listopadu 2008 v 21:21 | * MiSs B. |  Living her dream
Seděla v parku a po tvářích jí stékaly slzy. Nechtěla u nich skončit, ale zároveň se nechtěla potkávat s Joem. Najednou jí někdo zezadu zakryl rukama oči. "Abbey, hrozně se omlouvám. Máš pravdu, jsem idiot. Jenže jsem si uvědomil, že tě mám rád.", slyšela Joeův šepot. Sundala mu ruce ze svých očí a podívala se na něj. "Jonasi, víš, co by to chtělo? Větší postřeh", zasmála se a hodila po něm sněhovou kouli. "Jen počkej, Rogersová, tohle ti vrátím", vrhl se na ní a schodil jí do sněhu. Začal jí cpát sníh pod bundu. "Ne, Joe, prosím. Nech toho. T-to studí", smála se a svíjela se pod ním. "Nechám toho, ale mám jednu podmínku". "Jakou?" "Vrátíš se k nám a dáš mi pusu". "Nejsou to náhodou dvě podmínky?", uchichtla se. "Ale dobře, platí", natáhla se k němu, líbla ho na nos, vyskočila na nohy a hodila po něm další kouli. "Počkej, až tě chytím", vyskočil na nohy Joe a rozběhl se k ní. Neutíkala před ním, nechtěla. Pohodlně se opřela o strom a čekala, až k ní přijde. "Na co mám čekat?", usmála se. "Na tohle", naklonil se a políbil jí.


Jonas Brothers - live chat ..

23. listopadu 2008 v 21:03 | * MiSs B. |  Red carpet
Právě na rádiu pouští When you look me in the eyes od Jonasů a já si vzpomněla na dnešní odpoledne s Kris. Bylo úžasný a aspoň trochu mi pomohlo od tý špatný nálady. Mám tě ráda :) A teď se mrkněte na tyhle videa Jonas Brothers z Live chatu. Musím říct, že nejvtipnější je to, jak Joe a Kevin na začátku odejdou, Kev se pak vrátí a Joe za nima dělá kraviny. Je to to druhý video ;)

Change is life ..

23. listopadu 2008 v 13:52 | * MiSs B. |  Have a nice day

Ahoj, tak jste si asi všimli, že jsem zase změnila design. Joe je sladkej, jenže já na to nemám náladu. Novej design má název Early winter in my heart. Stručný, ale výstižný. Tak se mějte ;)

Living her dream - Part eighth ..

23. listopadu 2008 v 13:30 | * MiSs B. |  Living her dream
"Ahoj Nicku, ahoj Kevine", vešla do studia Abbey. Joea přehlídla jako stojatou vodu, ne však on jí. "A mě nepozdravíš, Abb?", uculil se na ní, jako by se nic nestalo. V klidu se podívala na Nicka. "Prosímtě, vyřiď svýmu bratrovi, že já s ním nemluvím". "Mám ti vy -", kouknul Nick po Kevinovi, ale ten mu skočil do řeči. "Slyšel jsem jí", zavrčel. "Kvůli tomu přiblblýmu článku?". Abbey na něj vrhla pohled, který zabíjel. "Přiblblýmu článku? Dneska ráno jsem měla dost nepříjemnej telefonát s vedením agentury." "Vážně? To je mi líto", ušklíbl se na ní Joe. "Myslíš si, že když jsi superhvězda, že můžeš všechno, Jonasi?". "Přesně to si myslím, Rogersová", věnoval jí samolibý úšklebek. "Jsi vážně idiot". "Hele, Abb .. co ta nová písnička?", přerušil je Kevin, kterýmu to začalo být nepříjemný. "Nová písnička? Jo, nechte si jí. Já tu totiž končím, požádala jsem agenturu o někoho jinýho. Promiň Nicku, promiň Kevine.", natáhla se a oba je políbila na tvář. "S Váma dvěma to bylo fajn. Sbohem", otočila se na podpatku a vyšla ven.

"Jsi vážně idiot, víš to?", otočil se na Joea Nick. "Jdi za ní a omluv se, je fakt dobrá a její písničky taky, přece jí nenecháš odejít", přidal se Kevin. "Ať si jde, já jí nepotřebuju", ušklíbl se Joe a zavřel za sebou dveře.


Living her dream - Part seventh ..

22. listopadu 2008 v 18:32 | * MiSs B. |  Living her dream
Stiskla zvonek. Ve dveřích se objevila služebná. "Přejete si?" "Chci mluvit s Joem, okamžitě, pokud to půjde". "Á, krásko, přišlas na pokec?", objevil se ve dveřích Kevin a vtáhl jí dovnitř. "Spíš bych potřebovala nutně mluvit s Joem". "Joe, hej Joe, máš návštěvu", zařval Kevin a posadil jí do obejváku. "Čau Abb", zjevil se ve dveřích Nick. "Ahoj", pousmála se na něj. "Já mám návštěvu? A ko -", zarazil se v půli věty Joe, když vešel do obejváku.

Nečekej, až ti láska zmizí z očí, aby ses mohla litovat.

22. listopadu 2008 v 18:17 | * MiSs B. |  Have a nice dayAhoj, cejtím se naprosto MIZERNĚ. Jsem blbá a všechno jsem si zkazila sama. Včera jsem si totiž uvědomila věc, kterou jsem si měla uvědomit už dávno. Pozdě. Vím, že mi to Julka i mamka říkaly, ale člověk se nepoučí, dokud si nenatluče. O včerejšku mluvit nechci, nemám na to sílu. A víte co, děcka? Vezměte si poučení z toho nadpisu.

I just wanna play my music ..

21. listopadu 2008 v 15:14 | * MiSs B. |  Have a nice day

Ahoj, tak co? Jak to jde? Ale tak u mě víte co :P Uzavřela jsem s Kris zajímavou sázku a fakt se mi nechce kupovat flaška zelený, takže se dneska večer musím krotit. Chystám se totiž na diskárnu. A za chvíli snad dorazí Kris, aby mě připravila :D Jinak dneska povídku nečekejte, nemám chuť, čas a ani náladu .. vůbec žádnou. Mějte se :-*

Living her dream - Part sixth ..

20. listopadu 2008 v 17:54 | * MiSs B. |  Living her dream
Courala po obchodech. Tohle milovala už odmala. Už jako prtě si ráda zkoušela oblečení, o botách a doplňcích ani nemluvě. "Koukejte, je to ona? Já myslím, že jo", ozvalo se za ní, ale ona tomu nevěnovala sebemenší pozornost. Vždyť kdo by jí tady, krom bráchů Jonasových, moh asi tak znát? Nikdo. Vtom jí do cesty vstoupila hnědovlasá holka. Abbey se jí chystala obejít, ale ta holka udělala krok k ní. "Ty jsi ta od Jonasů, že?", zeptala se jí s lehce nakrčeným nosem.

Living her dream - Part fifth ..

20. listopadu 2008 v 17:34 | * MiSs B. |  Living her dream
"Dobře, tak proč jsme tady, chceš mě vyhodit, Jonasi?", podívala se na něj a přetočila v ruce skleničku. "Nemůžeme už nechat toho Jonase a Rogersový? Jsem Joe", usmál se na ní. "Uhm, fajn .. jsem Abbey", podala mu ruku a maličko se usmála. "Tak co ode mně potřebuješ?", vrátila se zpátky k předchozí otázce. "To nemůžu pozvat ven holku, aniž bych po ní něco chtěl? Dobře, něco chci. Omluvit se za to, jak jsem se choval. Jako naprostej kretén, já vím." Abbey se uchichtla. "Aspoň, že si to přiznáš, hele ..". "No počkej jako, pořád jsem tvůj zaměstnavatel, tak si moc nedovoluj. "Dobře, jak to můžu odčinit?", otázala se ho se smíchem. "Stačí mi tanec", zvedl se Joe a natáhl k ní ruku. "Fajn, tanec ti věnovat můžu", vložila do jeho svou a nechala se odvézt na parket.

Make smile 0.3 ..

20. listopadu 2008 v 17:02 | * MiSs B. |  Make smile
Pár takovejch nemastnejch neslanejch fotek. Jinak ty s modrým tričkem jsou ze soboty a ty s červenou mikinou z dneška. Pokud se nebojíte, tak klik na Celý článek.

You´re the voice that i hear inside ..

20. listopadu 2008 v 16:45 | * MiSs B. |  Have a nice day

Ahoj, rozhodla jsem se taky napsat pár postřehů z mýho nudnýho života :P Tak za prvý - všichni jste si asi všimli nový povídky. Co na ní říkáte? (Vím, že je blbá :D), za druhý - oblíbila jsem si Joea a za třetí - došly jsme s Kris k názoru, že písničku I gotta find you nebo nějakou podobnou by u nás kluk nikdy nesložil. Pro ně je problém i nechat holce něco zahrát, že? No a jinak asi nic novýho. Tak se mějte.

Living her dream - Part fourth ..

20. listopadu 2008 v 16:29 | * MiSs B. |  Living her dream

"I can´t lose you ..", dokončil Joe písničku, kterou Abbey klukům předložila. "Páni, Abb .. je to super, že Joe?", otočili se na jmenovaného Kevin a Nick. Joe jen vyloudil na tváři úsměv a šel si do kuchyně udělat další čokoládu. Abbey se pousmála. "Nemyslím si, že je to tak skvělý jako Vaše texty, ale pokud to budete chtít použít.", pokrčila rameny. "Jasně, že to budeme chtít použít, že Joe? Je to pecka", ozval se Kevin s plnou pusou, jak se cpal pytlíkem nachos. "Není to špatný", trhl rameny Joe. To byla vlastně skoro pochvala. Abbey mu věnovala úšklebek a pak se obrátila zpátky k Nickovi. "Jen tohle slovo bych předělala", ukázala do textu.