Living her dream - Part one ..

19. listopadu 2008 v 15:16 | * MiSs B. |  Living her dream
"Abbey, pošta!", podala jí mamka náruč dopisů. Třeba tam bude něco pro mě, blesklo jí hlavou. Uhm, dopis od tetičky Jane, pohled od Caitlyn z Francie, kde byla před dvěma měsíci, pár letáků a pak to uviděla .. Rock company! "Mami, přišlo mi to.", vrhla na mamku radostný pohled. "No tak, otevři to, ať víme, jestli tě vzali!", usmála se na ní její maminka. Abbey strčila prst pod obálku a trhla. Vylovila složený papír a začala číst. "Vážená slečno Abbey Rogersová, s radostí Vám oznamujeme, že jsme Vás vybrali na roční stáž u jedné nejmenované kapely ..", podívala se na mamku se slzama v očích. "Mami, oni mě vybrali!", načež se jí vrhla kolem krku."Víš, co jsem ti říkala? Hlavně nevyváděj hlouposti!", udílela jí mamka poslední rady, zatímco jí upravovala její už upravený vlasy. "Jasně mami, budu hodná. Jako vždycky.", uculila se. "Musím jít nebo mi uletí letadlo. Miluju Vás", naposledy objala rodiče, ségru a Caitlyn a pak se vrhla do víru dobrodružství.

"Letadlo do L.A. bude za malou chvíli přistávat. Vítejte ve slunné Kalifornii.", ozvalo se z reproduktoru a Abbey měla chuť začít pištět. No není to úžasný? Sedmnáctiletá holka sama v Americe. Už se nemohla dočkat, až vyrazí nakupovat.

"Dobrý den, slečno Rogersová. Jmenuji se Sam Carmichael a jsem zástupce společnosti Rock Company. Dnes Vás ubytujeme a zítra Vám představím skupinu se kterou budete pracovat.", usmál se na ní a dovedl jí k autu, kterým jí odvezl do hotelu.

Abbey si byla jistá, že Sam zmiňoval jméno skupiny, ale nemohla si vzpomenout. Byla prostě moc rozrušená. Lehla na postel, zapnula si televizi a začala si užívat Ameriky! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.