Living her dream - Part second ..

19. listopadu 2008 v 16:37 | * MiSs B. |  Living her dream
"Pro koho, že to budu textovat písničky?", ozvala se Abbey, když jí Sam druhý den vezl do studia. "Pro jednu americkou partu kluků, Jonas Brothers". Abbey měla pocit, že omdlí. Dobře, sice je neposlouchala, ale věděla, jak moc jsou slavní. "Jo-Jonas Brothers?", vydechla. Myslela, že dostane jen nepodstatnou skupinu, ale Jonas Brothers?! Sam jen kývl a zaparkoval před studiem.


"Já žádnou pitomou textařku nechci, rozumíte mi? Zvládnu si psát a textovat svoje písničky sám", slyšela ze studia křik. No paráda, hezky to začíná. "No tak, Joe, uklidni se. Prej je fakt dobrá.", ozval se další hlas. "Jenže je to ženská. A já tu žádnou holku nechci, Nicku.", odsekl znovu první hlas. "No, pojď! Představím tě klukům!", popostrčil jí Sam do studia. "Čau kluci", rozhlídl se po těch třech z nichž dva se váleli na gauči a jeden stál naštvaně u protějších dveří. "Představuju Vám Abbey Rogersovou, vaší novou textařku." Oba dva ležící se k ní vrhli. První se k ní probojoval kudrnatý kluk. Vypadal mladě, ale roztomile. "Ahoj Abbey, jsem Nick.", usmál se na ní. "Těší mně, Nicku, jsem Abbey.", oplatila mu úsměv. "Jsem na řadě!", odstrčil Nicka jeho bratr. "Já jsem Kevin, Abbey, vítej v L.A.", líbnul jí na tvář. Abbey se pousmála. "Díky Kevine." Kluk od protějších dvěří na ní vrhl ošklivý pohled. "Já jsem Joe, ale to je jen pro kámoše.", ušklíbl se a zmizel za dveřmi. Abbey zůstala koukat. "Nic si z toho nedělej, Abb. Je to kretén.", usmál se na ní Kevin. "Kevine, víš moc dobře, jak to je. Ukaž nám svoje text, Abbey.", koukl na ní Nick a posadil se na gauč. Abbey mu je všechny podala a dřepla si na protější židli.

"Myslím, že to bude super spolupráce", usmál se na ní Nick po půlhodině prohlížení a konzultování jejích textů. "Joe, hej Joe! Jde se k mekáčovi. Hamburgery čekaj!", křikl Kevin ke dvěřím, za kterými Joe trucoval. Teď ale vylezl. "Fajn, jdeme.", prošel kolem Abbey, jako by tam ani nebyla a zamířil ven. "Ty jdeš s náma samozřejmě", kejvl na ní Nick, chytl jí za ruku, aby mu neutekla a vyšel s ní a Kevinem ven.

"Tak co říkáš na L.A?", podíval se na ní Nick, když seděli v mekáči a cpali se burgerama. "Líbí se mi tu, je to jiný než u nás." "Jak můžeš srovnávat L.A s tvým bydlištěm?", vrhl po ní Joe ironickej pohled. "Myslíš, že to nejde, Jonasi?", odpověděla mu stejnou ironií. "To si teda myslím, Rogersová. Je to stejná hloupost jako to, že nám budeš skládat písničky.", ušklíbl se na ní Joe. "J-Já .. myslím, že už musím jít. Uvidíme se zejtra.", vyskočila Abbey na nohy a snažila se zadržet slzy. "Mějte se, Kevine a Nicku. Sbohem.", vyběhla ven a vydala se protivným deštěm zpátky do hotelu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.