Prosinec 2008

Happy new year ..

31. prosince 2008 v 18:15 | * TWILIGHTpossession ♥ |  Have a nice day

× Mood: / Devious
× TV: Crocodile Dundee
× Book: Midnight sun by Stephenie Meyer
× Quote: If loving you was wrong, I don't want to be right.

Ahoj, užíváte Silvestr? Já ani ne, sedím doma a nic. Nuda. Prázdno. Ticho. Nic. No to je jedno. Byla jsem chvíli s Kikou venku a bylo to fajn. Taky jsme byli oblejzat obchody, sháněla jsem džíny a ke konci jsem už kvetla. Ale vybrala jsem si, naštěstí. Tak Vám všem přeju šťastnej novej rok a hlavně to nejdůležitejší, možná Vás napadne štěstí, zdraví, láska, rodina. Jo, to všechno je důležitý, ale nejdůležitější je jediná věc. Přátelé. To oni nás dělají takovými jaký jsme. Praví přátelé. A já jim za to moc děkuju :-*

And the seventh thing I like the most that you do you make me love you ..

30. prosince 2008 v 20:40 | * TWILIGHTpossession ♥ |  Have a nice day
× Mood: / Lazy
× Music: Miley Cyrus - 7 things
× TV: Pelíšky
× Book: Eclipse by Stephenie Meyer
× Quote: I can be only myself .. sorry if that is hell for you.


Ahoj, po dvou dnech update a novej design s Miley a Ash. Dlouho jsem totiž přemejšlela u koho mi to přátelství přijde fakt jako "true" a pak mě napadly ony dvě. No, tak tu jsou. Dnešek byl v pohodě, byli jsme v Ikee, mám už novou postýlku :) A taky jsme byli v Budějkách, sice jen odvézt bábí, ale stejně. Já to tam úplně miluju, jednou tam chci bydlet. Jo, abych nezapomněla. Hodně štěstí a zdraví do Novýho roku :) A moje přání pro rok 2009? Pravé přátelství. To je totiž nejdůležitější. Mějte se :)

Bloodthirsty love on my page ..

28. prosince 2008 v 15:44 | * TWILIGHTpossession ♥ |  Have a nice day

Ahoj děcka, vidíte tu změnu? Už mě prostě točilo, že nešlo najít pořádnej blend s Rose a Emmettem, najedete kamkoliv - Edward s Bellou, Bella, Bella bez Edwarda, Edward, Edward bez Belly (v horším případě s Jacobem), ale nikde Rosalie a Emmett! Fuck it! Tak jsem to vzala do svých rukou a vytvořila tenhle, podle mýho názoru celkem kvalitní blend (vím, samochvála smrdí :P), pojmenovala jsem ho Bloodthirsty love, protože to je přesně to, co mě napadlo, když jsem se na to podívala - Krvelačná láska :P Ale víte jaká druhá věc mě točí? Že je tak málo pikčrů Rose, Emmetta a samozřejmě Rose s Emmettem, tak kruci někdo přestaňte fotit pořád dokola Eda a Bellu (nic proti) a pořiďte fotku Rose a Emmetta (Rose chci blond :P). Toť asi vše pro dnešek, pic :P


Rosalie Hale and Emmett Cullen

Edward prefer brunettes .. what am I?

27. prosince 2008 v 17:03 | * TWILIGHTpossession ♥ |  Have a nice dayZdravím Vás z pohodlí domova. Nikdo mi nenapíše a přitom na ajsku je dost lidí. Já psát první nebudu, dělám to pořád. Dneska jsme byli venku s rodičma, Ájunou a Montym. Kosa jak sviň :D Ale byli jsme se podívat na baráčku a tak. Před chvílí skončil Petr Pan, jsem si poplakala .. vidím to po x-tý a stejně pořád bulím jak malá. Za pár dní je Silvestr, budu ho trávit doma, ale těší mně, že pak mě čeká úžasnej rok 2009 a ten bude zlomovej, cítím to. A ještě něco .. mrkněte na tohle video. Moje oblíbená scéna spolu s "My monkey man" :) (ta je hned pod tím .. nejvíc mě v ní dostává Emmett - "Myslí si, že podvádíme" a Esme - "Já to vím" :D, pak srážka Edy a Emmetta a nakonec Rosino: "My monkey man" .. ) Bye :P


A co děti? Mají si kde hrát :D

25. prosince 2008 v 18:12 | * TWILIGHTpossession ♥ |  Have a nice day

Ahoj prckové, tak užíváte první svátek vánoční? Já maximálně. Byli jsme u bábinky, tak jsem dostala ještě pár drobností a poukaz na postýlku pro kterou si pojedu asi v úterý. Radujte se, Míša bude mít kde spát. Dobře no až za pár měsíců v ní budu spát, ale stejně. Jo, určitě jste si všimli novýho vzhledu. Je tu Rose s Emmettem, další pár z Twilight. Miluju, jaká je Rose v knížce strašná potvora. Takže teď je tu na nějakej čas spolu s Emmčou :D Taky Vám pod tenhle článek dám tři fotky, jednu mojí a mamči (love it ♥), jednu s maminou, slečnou Neznámou, Ájuš a panem Velkým medvědem, mnou a Ferdinandem (tak nám zabili Ferdinanda :D ♥) a nakonec mnou, Ájuš a panem Velkým medvědem (nedivte se, má 175 cm, ale dobře se na něm leží :D ♥)Christmas is all around us ..

24. prosince 2008 v 20:46 | * TWILIGHTpossession ♥ |  Have a nice day
Děcka, jak já tyhle svátky miluju :) Dneska jsem si ten den úžasně užila, doma pohoda, u stromečku jsme se úžasně zasmáli :) A těch věcí, co jsem dostala. Největší mám radost asi z trička SP :) Pak velký plyšový myši, plyšáka Hello Kitty, voňavek, knížek, prádla .. no prostě úžasný :) Doufám, že jste si to taky užili .. jo a! Napište mi co nejhezčího jste dostali :)

Tři oříšky :)

23. prosince 2008 v 17:32 | * TWILIGHTpossession ♥ |  Have a nice day
Tuhle písničku jsem jako malá naprosto zbožňovala, jsem ráda, že jsem jí zase našla, tak se usaďte, zavřete oči a vychutnejte si vánoční atmosféru :)


Moje výsledků testů Twilight :P

23. prosince 2008 v 15:08 | * TWILIGHTpossession ♥ |  Have a nice day
Ty Ultimate jsou těžší, zaměřujou se na detaily. Ale myslím, že skóre nemám špatný :P

Merry Xmas everyone ..

23. prosince 2008 v 14:04 | * TWILIGHTpossession ♥ |  Have a nice day


Ahoj, tak jak užíváte 23. prosince? Já od rána uklízela, před chvílí jsem skončila, takže úžasný. Pustila bych si Twilight, ale štve mě, jak znám ty scény nazpamět, tak se budu radši nudit :P Na ajsku je pár lidí, ale bohužel mi nikdo neodepisuje, tak si polibte šosy. Abych nezapomněla podstatu tohohle článku. Chci Vám popřát veselý Vánoce a hodně dárků. Každýmu podle zásluh, říká moje maminka, a já mám pocit, že letos bych podle svých zásluh neměla dostat nic. No uvidíme, jestli Ježíšek přimhouří obě dvě oči a něco mi přinese. Vám přeju strašně moc dárečků, ale pamatujte! Každýmu podle zásluh :) Mějte se fanfárově.I want to be a bitch like ..

22. prosince 2008 v 20:02 | * TWILIGHTpossession ♥ |  Have a nice day


Čus moji milovaní. Dneska mám dost, fakt. Dneska jsme skončili odečty a tak jsem se tak nějak .. připila, no :D Jinak doma nuda, už bych asi šla do školy. A vy mi sem vůbec nepíšete! Asi blog zruším, konec článku, čau!

All I want for Christmas is Edward Cullen ..

21. prosince 2008 v 12:37 | * TWILIGHTpossession ♥ |  Have a nice day


Mít v sobě chtíč to se smí, to se dělá .. jo, vážně chci k Vánocům Edieho. Kdo mi ho přinese? :P Jasně, já vím, nikdo. Tak aspoň to tričko musím ukecat. Včera jsme byly u bábinky, a pak v Tescu a víte, co jsem si koupila? Ijáčka :P No vážně, stačí se kouknout sem. Ale nějak mě to doma už přestává bavit, chtělo by to nějaký vzrůšo. Twilight si nepustím, jsem na tom moc závislá a navíc už umím jednotlivý pasáže úplně nazpaměť. Ale víte, co mě potěšilo? Že 20.12.09 bude v Americe premiéra Novýho měsíce, takže u nás to bude ani ne za rok!! Super! No nic, jdu koukat na telku, už se těším na pohádky :P


Next year bring change ..

20. prosince 2008 v 18:57 | * TWILIGHTpossession ♥ |  Have a nice day

Tak nějak málo tančím, zpívám, brečím, líbám .. dobře, tohle je ohlédnutí za letošním rokem, takže odteď jsem smrtelně vážná. Tenhle rok se toho hodně změnilo. JÁ se změnila. Přijde mi jako bych zestárla nejmíň o dvacet let.

Myslím, že setkání s L., to byla největší letošní chyba. A hlavně moje hloupá naivita. Další hřích. Pak jsou nejhorším zážitkem letošního roku určitě hádky. Nesnáším je! Jenže mnohdy je sama vyprovokuju, aniž bych chtěla. Tim víc mě mrzí, pokud se hádám s člověkem, který pro mě znamená hrozně moc. Problém je v tom, že jsem příliš hrdá na to, abych se omluvila. Alespoň do očí. Takže všem těm, který jsem si za letošek rozhádala chci říct: OMLOUVÁM SE!

Každej zápor má ale i svůj klad a já musím říct, že letošek mi jich přines docela dost. Největším přínosem je pro mě asi Kristýnka - Jo, já vím, známe se už víc než čtyři roky, ale stejně. Je fajn mít někoho o koho se můžete opřít, kdo o Vás ví naprosto všechno a hlavně! bere Vás takovou jako jste. Takže Týno, pro tebe mám jen jedno obrovský DÍKY!
Dalšími podstatnými osobami jsou jednoznačně Miška, Julka a Ráďa - tyhle tři mi totiž, ač možná nevědomky strašně pomáhaj.
Nesmím zapomenout na svý spolužáky - Jasně, občas se tam vyskytne někdo, kdo je fakt naprosto příšernej, ale jsou tam taky úžasný lidi. Mám jmenovat? Vláďa, Lenka, Barča.
Co by byl člověk bez rodiny? - Nic! Já jsem ráda, že mám tak úžasnou mamku, která mi pomáhá a podpoří mě, když je mi nejhůř. Suprovýho taťku, kterej se mnou blbne, i když už nejsem jeho "malá" holčička. A samozřejmě nesmím zapomenout na ségru. Dvanáct let ve společným pokoji je dvanáct let.
A jak můžu zapomenout na svojí dlouholetou úžasnou kámošku? Kačí, vážně jsi to ty. Pamatuješ si mě totiž už od mala a už odmala při mě stojíš.
Ah, málem jsem zapomněla. Samozřejmě, Edie & Twilight zabíraj taky místo v tomhle roce. Protože když je mi nejhůř, tak právě tohle mi pomáhá.

To je asi všechno podstatný, co jsem chtěla. Přesto všechno špatný, co se sem vypsat prostě nedá, nepřestávám být optimistická a nepřestávám doufat, že rok 2009 bude něčím vyjímečný. Kdo ví, třeba konečně najdu pana Božského.

"What's tempting you more, my blood or my body?" - Bella

20. prosince 2008 v 11:24 | * TWILIGHTpossession ♥ |  Have a nice day

Ahoj, tak jak to jde dneska? V Tejně solidní nuda. Ale včera tu byla Kris a koukaly jsme (jak jinak :D) na Twilight. Věděla jsem, že jí to vezme. Za chvíli přijde mamina a jedem do Budějk dokupovat dárky. Stejně si nic nevyberu, ale mám slíbený DVD Twilight, až vyjde. Hurá, jo, abych nezapomněla, tohle tričko si objednám, až budou prachy. A ty budou! A sama jsem si to tričko vytvořila, nezáviďte :P

Mám new des :P

19. prosince 2008 v 14:11 | * TWILIGHTpossession ♥ |  Have a nice day
Hahá, tak co? Kdo si všim? :P Jestli nikdo, tak Vás víte co. Jo, je tu další novej design. Nevím, na jak dlouho tu je, ale ta oranžovo-žlutá se mi zdá nechutně pozitivní. Možná to tu nechám do Vánoc :P

UPDATE: Tak zase změna. Rozhodla jsem se pro Vánoční design. Upravila jsem fotku Belly a Edwarda z plesu, ale není to nic moc, já vím. Obyč, ale vystačí mi to :P

Thanks Stephanie Meyer. Now, I´ll never find a man... ;)

19. prosince 2008 v 12:06 | * TWILIGHTpossession ♥ |  Have a nice day

Ahoj děcka, tak to máme za sebou. Ne teda, že já bych měla něco ráno před sebou, ale stejně. Jo, ten titulek myslím doslova. Edieho nenajdu a jinej chlap mu nesahá ani po kotníky :P Jinak musím říct, že akademie se povedla, nejvíc se mi líbilo představení učitelů. Takový andílci. Každopádně jsme s Peťou byly mrtvý. A pak byla velká objímačka. Miluju tyhle chvíle. Ale teď mi zbývá už jen přežít čtrnáct dní bez těch úžasnejch lidí, co si říkaj moji spolužáci. Přežít to musím. Mějte se :)


"If I could dream at all, it would be about you. And I'm not ashamed of it." - Edward

18. prosince 2008 v 17:01 | * TWILIGHTpossession ♥ |  Have a nice day

Ahoj děcka, jak se máte? Já poslední dobou úžasně, škola u konce a čtrnáct dní flákárny před náma, nádhera :) Dneska mám takovej filmovej maraton, viděla jsem Prostě sexy a teď jsem dokoukala Camp rock. Ne, Twilight si nepustím. Zjistila jsem, že jsem na tom závislá a proto si dám odvykačku. Pustím si to až zítra :P Ale to neznamená, že sem nesmím dát něco co s Twilgihtem souvisí. Dám, tohle vtipný video. Taky bych se nechala takhle kousnout :P

I know what you are. - Say it!

17. prosince 2008 v 7:56 | * TWILIGHTpossession ♥ |  Have a nice day

Čus děcka, zase ta škola. Nemám jí ráda *znovu říkám, že sem chodím nedobrovolně*. Včera jsem zase koukala na Twilight. Prej jsem magor, ale to neřešte. Zejtra už je čtvrtek *juchuchů :D*. Je generálka na akademii, takže bude ve škole flákárna. Joo, už se těším! A pak už budou Vááánoce! Zaplaťpánbů, za ty dary. Už aby to bylo. Mějte se :)
Bite me, you stupid lovely vampire!

15. prosince 2008 v 19:05 | * TWILIGHTpossession ♥ |  Have a nice day

Ano, zase změna. Tohle se mi ale líbí, ta modrá je krásně chladná. Víte, co jsem dneska zjistila? Že mi Edward a Bella spolu nevadí. I když Edík je krásnej jo, ale s Bellou jsou ještě krásnější. Jinak dneska zase odečty, nuda jako vždy. Zejtra zase škole *zbytečný mrhání času*, ale už jen tři dny bude a pak bye v roce 2009. Už se těším, až tenhle pos*anej rok skončí. Jinak jsem se dneska dočetla, že prej v březnu v sobě zažehnu vášnivý milostný cit, tak by mě zajímalo s kým tak asi ten cit bude. Asi si půjdu pustit Stmívko .. pro změnu :D Mějte se, děcka.


How old are you? - Seventeen. - How long you´ve been seventeen? - While. ♥

14. prosince 2008 v 17:55 | * Santa´s girl ♥ |  Have a nice day

  • Děcka, konečně jsem to viděla :) A je to naprosto úžasný. Jo, ze začátku celkem nuda, ale pak! A Robert je tam naprosto úžasnej. No a taky proto jsem se rozhodla pro tenhle design. Líbí se Vám aspoň trošku? Doufám, že jo. Když můžete žít věčně .. pro co budete žít?

Do they know it´s Xmas?

14. prosince 2008 v 12:41 | * MiSs B. |  Have a nice day

Zdravím Vás. Myslím, že je na čase se vypsat ze svých pocitů, protože jak koukám, tak to dělají všichni kolem mě. Kdoví, třeba se mi uleví, ale třeba taky ne. Každopádně, nenutím Vás to číst, protože nevím, jestli to vůbec bude za čtení stát.

Všechno to začalo před čtyřma měsícema, ano přesně před čtyřma. Nastoupila jsem totiž na brigádu a netušila jsem, jaká to byla hloupost. Na brigádě se totiž NĚCO stalo. Jo, máte pravdu, potkala jsem JEHO. V září jsme si začali psát a já za NÍM poprvý jela. Jasně, říkala jsem si - "Kámoš no a nic jinýho" - a tak nějak se k němu chovala pořád stejně. Jenže vlastně až doteď nevím, jak to měl ON. Padlo pár Kameňáků, my spolu blbli a já si pořád nechtěla přiznat, že cítím něco víc. Jenže když si mně na jedný diskárně nevšímal, tak mi všechno došlo. Mám HO ráda. A já kráva MU to řekla. Fakt nechápu, co mě popadlo. Ani opilá jsem nebyla. Každopádně teď vím, že to byla chyba. ON byl chyba.