Červenec 2009

There´s always gonna be another mountain ..

27. července 2009 v 11:31 | [S]Miley ♥ |  Have a nice day
Ahoj :)) Další report po pár dnech, u mě docela divný, že? U mě se stále nic moc neděje. Den trávím v práci a pak docházím za taťkou na barák. Minulej tejden jsme dělali podlahy, už mám dokonce i postavenou postel. Krásná :)) Jinak tenhle týden mám konečně trochu volno, do práce chodím od půl třetí do půl šestý, takže si pískám :)) O víkendu jsme byli na chalupě, vlastně jen v neděli, protože v sobotu jsem byla v práci. Ale už mám vybraný věci za brigádu, tak uvidíme :)) Taky se asi v nejbližší době budeme stěhovat, takže se tu nebudu objevovat .. no, rozhodně míň než jindy. Tak jo, mějte se a užívejte si poslední měsíc prázdnin :))

Forbidden passion - 3. část

21. července 2009 v 13:09 | [S]Miley ♥ |  Forbidden passion
Nevím, zda si tuhle povídku ještě někdo z Vás pamatuje. Je z února letošního roku a já bych v ní chtěla pokračovat. Hlavní postavou je Madison, dívka z Tenessee, která se přestěhovala do Forks a setkává se tady se svým dřívějším přítelem, Emmettem Cullenem.

Hodina skončila a Madie se zmateně rozhlédla kolem sebe. Měla jít navštívit ředitelku, ale v nejmenším netušila, v které budově ji najde a dokonce ani kde se právě teď nachází. Podívala se po prázdné třídě. Všichni odešli a jí nechali na pospas vlastnímu osudu. Zvedla se, sebrala svou starou tašku, přehodila si jí přes rameno a vyšla ven.

"Jaká byla hodina?", ozvalo se za ní, sotva vyšla ze třídy. Nemusela se ani otáčet a přesto věděla, kdo je to. Její Emmett .. no, vlastně teď už jen Emmett. Otočila se a vykouzlila na tváři něco, co se dalo považovat jako úsměv. "Jo, docela to šlo. Co tvoje?", otázala se ho, stále s tím úsměvem na tváři. Pokrčil rameny. "Jako obvykle". "Ty čekáš na mě?", prohlédla si ho a její tváří prolétl nedůvěřivý výraz. Přikývl. "Ano, chtěl bych se tě na něco zeptat." "Víš, nepočkalo by to chvíli? Mám jít právě za slečnou Carterovou. Ale .. nevím kam." Pobaveně se uchichtl. Sluší mu to, pomyslela si mimoděk. "Prosím, dovolte, abych Vás tam dovedl, slečno Waldorfová.", usmál se a nabídl jí rámě. Madie se ho chytila a úsměv mu vrátila. "Samozřejmě dovolím."

O pár minut později vyšla z kanceláře ředitelky. "Co ti chtěla?", optal se jí Emmett, opřený o své auto, když vyšla ven. "Něco ohledně studia", pokrčila rameny. "A teď můžeme na ty tvoje otázky", usmála se a pohodlně se o auto opřela vedle něj.

Keep perfect ..

21. července 2009 v 12:34 | [S]Miley ♥ |  Have a nice day
Ahoj. Po dlouhé době se zase hlásím. Vím, že sem moc často nenapíšu, ale chci dělat aspoň měsíční report, abych si třeba po roce mohla přijít a přečíst si to :)) Takže, co se u mě stalo novýho? Po týdnu stráveném u babičky, jsem se ve středu (8. července) vydala k mamince pracovat. Předělávali krám, takže práce bylo dost. Mnohdy až do sedmi hodin, a to jsme dělaly od osmi. Nepopírám, že ti mladí kluci, co tam dělali, nevypadali špatně :P Ale mě zaujal stejně nikdo jinej :D No, takže jsme pracovali, razili ceny, uklízeli. Až se konečně minulý úterý otevřelo a začalo se normálně prodávat. Takže tím pádem se ze mě stala paní prodavačka. Jinak, pokud Vás to zajímá, náš baráček jen vzkvétá. Už máme vymalováno, udělanou koupelnu a tenhle týden se dělají podlahy. Takže možná moje narozeniny (20. srpna) budeme slavit v novým. Těším se. Mějte se :)
xoxo Smiley :))

* What if I am not so crazy? *

4. července 2009 v 16:07 | [S]Miley ♥ |  Have a nice day
Ahoj. Dneska jsem nějak dostala chuť napsat nějakou malou aktuálku ze svýho života. Minulý týden v sobotu jsem, i přes své nemalé protesty, byla donucena zůstat u bábiny. Celý týden!! Tak jsem si říkala v pohodě, nějak to přežiju. V sobotu jsme ještě s rodičema, dědou a ségrou sjeli do OBI, protože naši potřebovali nějaký desky na strop. Tak jsme se ségrou prolejzali OBI a našla krásný plakáty. S New Yorkem! Tak jsem si koupila ten, co vidíte nad článkem a ještě jeden :) Jo a taky obrázek s Ijáčkem. Nemohla jsem odolat a prej jsem dětinská. No a co?! V neděli jsme šly nakupovat, kde mě ty dvě kráčmery vytočily, takže jsem si ani nic nekoupila. No, tejden jsem přežila, přivezla si dva nový prstýnky, dvoje náušnice, nový vlasy (tmavší :)), časopisy, DVD a už ani nevím co všechno. Jinak od středy jdu k mamce do práce, plánuju si vydělat na další conversky, který jsem si vybrala :) Tak se mějte a užívejte ne zrovna slunečního počasí :)