Have a nice day

if you ever love somebody, put your hands up.

18. října 2010 v 18:33 | michelle *

Zeptej se mě na cokoliv na formspringu.

Jen pár mých dalších favorite obrázků. Omlouvám se, na víc nějak není čas :)

1

there are no rules.

12. října 2010 v 10:37 | michelle *

Zeptej se mě na cokoliv na formspringu.

driving

the driver can only be born

mám nervy prostě. nemám chuť přidávat na blog, nemám chuť dělat cokoliv. [ jo, mám pms a co?! ]

jsem v děsu z těch zkoušek. nezacouvám prostě.

o víkendu jsem byla mimo, s Juls na víkendovým kurzu o HIV, HPV, partnerských vztazích a tak no. bylo to zajímavý, ale byla tam zima jak sviň, takže jsem zase nemocná.

před chvílí jsem došla z jízd. taky dobrej vtípek. celý to bude jeden velkej vtípek.

až se mi bude chtít, tak něco přidám. zatím se mějte.
michelle*

Cat (dream) world.

9. října 2010 v 12:00 | michelle *

Zeptej se mě na cokoliv na formspringu.

Som závislá od mačiek. Opravdu jsem. Miluju ty malý dokonalý stvoření. Protože jejich lásku si nezískáte jen tím, že jim dáte najíst. Oni jsou totiž mnohem mnohem složitější :)

t

you make me feel like i am living a teenage dream.

7. října 2010 v 18:02 | michelle *

Zeptej se mě na cokoliv na formspringu.

Nemám náladu cokoliv psát. Nemám náladu na blog. Nemám náladu na nic. Zítra jedu s Juls a spolužačkama na kurz o HIV. Těším se na ní neskutečně <3 Takže dnes jen pár mých oblíbených fotek :)

m

if you don´t live for something, you´ll die for nothing.

4. října 2010 v 18:16 | michelle *

Zeptej se mě na cokoliv na formspringu.

60904_1399920003335_1392349300_30897820_7596579_n

she is a monster, beautiful monster

Zdravím vás. Vlastně jsem chtěla napsat už včera, ale kdykoliv jsem zapla blog, klikla na nový článek, tak mě to nějak přešlo. Vidíte to hnusný počasí venku? Začíná mě štvát :/ Díky moc, jak se ptáte na formspringu, hrozně mě baví vám odpovídat. Fakt moc <3

Je tu nový design. Jak jste si ostatně určitě všimli. Je zase s VD. Tenhle shoot je naprosto úžasný a ne, není to ELENA! JE TO KATHERINE!

Vlastně nevím co napsat. Krom toho, že mě v pátek málem sejmula jiná autoškola, když jsem měla jízdu. Jo srandičky srandičky. Mám depresi z těch zkoušek -.-

Co když to neudělám?!!! Tak umřu asi.

Jdu se pokoušet nacpat si do hlavy víc o přelomu století v české literatuře. Dost to drhne teda.

Vaše michelle*

only girl.

1. října 2010 v 18:48 | Michelle *

Whatever I did, I wanted to do and that´s why I will never regret!

me

Zeptej se mě na cokoliv na formspringu.

Čaues. Tak jsem označená. Včera přesně v jednu jsem sedla na "mučící" křeslo a nechala si udělat tohle neskutečně krásný, který miluju hrozně moc <3 Kdo tvrdí, že to bolí tak kecá. Je to nepříjemný, když vám tím vrčícím strojem zajede poprvý do ruky. Ale toť vše. Jako mě bolí i smrkání, tak mi neříkejte, že tohle bolelo, protože NEBOLELO! :D

Pak jsme byla s D. nakupovat a v Mc. Ach bože, měli jste tu jejich dokonalou mozzarelu? Já miluju sýry, ale tohle mi působilo naprostej .. vy víte co. Tak výbornou mozzarelu jsem dlouho nejedla vážně. Taky doporučuju. No a já shopaholička jsem se samozřejmě nemohla vrátit bez něčeho novýho. Takže tríčo, řetízky, náušnice a náramky. Ve zlatě tentokrát.

A dnes škola a pak jízda. S panem S. opět. Ten člověk mě baví prostě, proč není takovej i můj děda? Pan S. mě aspoň poslouchá a reaguje na to co říkám. A co říkal o svojí manželce bylo krásný. Na nich je vidět, že se i po tolika letech hrozně milujou. NE JAK MOJE BABKA S DĚDOU KURVA! No, končím. Začíná mi období podzimních depresí, takže si jdu uvařit čaj, zachumlat se do postele A MOŽNÁ SE PODÍVAT NA VD, POKUD SE MI STÁHNOU!

Tak se mějte
Vaše michelle*

when I grow up i want to be a princess.

29. září 2010 v 19:01 | Michelle *

Zeptej se mě na cokoliv na formspringu.

c
Zdravím vás. Vidím, že "negrafické" články mají větší ohlasy než "grafické". Takže asi bude víc těch "negrafických" si myslím.

Ke shrnutí tohoto a minulého týdne: V pátek jsem měla jízdu. Tentokrát s jiným instruktorem a řeknu vám jedním slovem: otřes! Schválně jsem mu několikrát zastavila prudce a on nic. Prostě absolutně NIC. Pan S. by mi už dával a tenhle seděl a nic. Sorry, ale tohle NE.
Pak prodloužený víkend a v sobotu Alenušky sweet 18 <3 Bylo to skvělý, i když jsem to musela zabalit hodně brzo a skoro nepít. Ráno jsem totiž měla jízdu a tím se dostáváme k ..
PONDĚLÍ! Ano, jízda s panem S. a zábavička jako vždy. Mě to s tím chlapem prostě baví, vždycky se tam dozvím nekonečný množství drbů. A víte co? ZACOUVALA JSEM MEZI DVĚ AUTA! Měla jsem z toho neskutečnou radost, že se mi to povedlo bez odření a naprosto přesně. Začíná mě víc tlačit do města a to je dost makačka.
V pondělí jsem se ještě stavila v Budějovicích a objednala se k Tonymu na to úžasné tetování. Takže od zítra od 3 hodin hádám se budu pyšnit tím úžasným nápisem "never regret". Mám to převzato z  Closer to the edge od 30 Seconds to Mars. A koupila jsem si dvoje nové úžasné boty. Jedny heels z Tally Weijl a jedny wedges (na platformě) v Deichmannovi. Jsem spokojená, akorát musím začít šetřit, protože chci na nákupy do Prahy a na dovolenou do Itálie. A to se s mým rozhazováním nedoberu ani za rok.

Takže mi zítra držte palce a když to přežiju, tak vám napíšu.

i wanna be a millionare, so fuckin´ bad.

24. září 2010 v 19:44 | michelle *
tumlb
Ahojte. Menší update bez grafiky, protože na ní nemám absolutně náladu. Jak vidíte, je tu nový design. Je s nádherným shootem s Aly Michalkou a Ashley Tisdale. Dělala jsem s ním už avatary v minulým článku.

Nemám chuť psát, když vidím ty komentáře. Uvidím, třeba mě to přejde, ale nějak nemám chuť na nic. Jen nakupovat. To mám pořád. Taky jedu v pondělí <3

No nic, mějte se zatím.
vaše (teď už jen napořád) michelle *

I must confess I feel like m o n s t e r.

20. září 2010 v 20:09 | Katherine <3 :]Ahojte. Hlásím se Vám s menším grafickým updatem. Avatary s Aly Michalkou a Ash Tisdale. Ten shoot je nádherný, přemýšlím, že s ním udělám další design. No uvidíme co bude. Zatím se mějte a komentujte :)

i am coming down.

18. září 2010 v 14:43 | Katherine <3 :]
62700_161861720490881_100000011628182_544951_4033501_n

She's a monster, beautiful monster. Beautiful monster, but I don't mind. And I need her, said I need her. Beautiful monster, but I don't mind.

Zdravím Vás, mám tak nějak chuť psát a to i přesto, že prakticky není o čem. Ale chce se mi Vás otravovat, protože se mi líbí, když mi sem píšete komenty. Vždycky mě to hrozně potěší :)

Dneska jsem se se sister <3 vydala do města. Musely jsme koupit něco babči k svátku, protože zejtra jedeme na ošklivou hnusnou chalupu, kde to fakt nemám ráda :/ Tak jsme vybraly takovej věšák na utěrky, dva čaje a jezevčíka keramickýho. No uvidíme, snad se to bude líbit. I když u ní nikdy nevíme ..

Pak jsme si daly párek v rohlíku a šly zase domů. A teď odpočívám, potřebuju si stáhnout nějakej film a nenapadá mě jakej.
Na fotce můžete vidět mojí pohřební mašli, trochu líp než včera. Miluju jí <3

Jinak je nový design, jak jste si jistě všimli. Opět je tam Vampire Diaries. Jo, jsem posedlá a co? Se nezblázním :D Líbí se mi hodně, ty barvy hlavně. Je to schválně hodně barevný, aby mi to nepřipomínalo ten hnusnej podzim, co se pomalu plíží venku.

The reason I talk to myself is that I'm the only one whose answers I accept.

17. září 2010 v 18:57 | Katherine <3 :]
dark

"Jsem namyšlená, marnivá, sobecká, zlá, mám ráda jen sama sebe, líná, lakomá, falešná a povrchní. A co jako?"

Ahojte, jak se máte? Já skvěle skvěle skvěle. Nevím co mě naplňuje takovým optimismem. Snad moje nákupy? Škola? Ano, mám ráda školu, mám ráda ty lidi tam. Ne, já je miluju <3 Včera jsme byli v Praze se školou. Navštívili jsme Strž, letní sídlo Karla Čapka (úžasný dům s podkovama v práhu, kde prý když si něco přejete, tak se vám to splní. přála jsem si samozřejmě :)). Pak jsme se přesunuli do letohrádku Hvězda, kde byla výstava o Karlu Hynku Máchovi. Hrozně se mi líbil ten park, i když byl dlouhej jak tejden. Chci tam chodit až budu v Praze <3 A pak nákupíčky .. no přiznám se, že jsem byla tak utahaná, že mě naprosto přešla chuť nakupovat. CHÁPETE TO?! Já absolutně ne. Ale tak úlovky mám - rukavice na zimu (na fotce:)), pohřební čelenku (je úžasná, krajková), tríčo (taky na fotce :)), prstýnek (taktéž :)) a náušnice. Jo, na to že jsem neměla náladu dobrý. A byla jsem ve svém milovaném Starbucks. Mám novou termosku na kafe a měla jsem výborný mangový džus. Ach bože, chci tam zase!

A dneska? Škola, škola a pak autoškola. Pro změnu. Ale nějak mě to řízení začíná bavit, už se toho tolik nebojím a počínám si víc sebejistě. A pan S. je vtipnej, v autě mě baví a pak mi to jde sama. Už jsem dokonce pokročila a z Michaly (fuj fuj) jsem se stala Míšou. Jojo, i auta jeho jsem viděla. Sranda prostě.

Ok, kdo se dostal až sem, tak toho chválím. Tak teď pro změnu trochu grafiky :))

No ones control me.

12. září 2010 v 15:26 | Katherine <3 :]
46599_1380916688264_1392349300_30861490_2015615_n

Jsem naprosto grogy a potřebovala bych, aby měl den aspoň 50 hodin a ne jen 24. Štve mě všechno, štve mě škola, štvou mě povinnosti, všechno. A k tomu mám od čtvrtka chřipku, kterou jsem úspěšně přechodila. V pátek jsem myslela, že v tý škole umřu. Teklo mi z nosu jak z vodovodního kohoutku, pšíkala jsem a hlava mě bolela tak, že jsem myslela, že se mi rozskočí. Ale dnes už je to v pohodě. Celkem. Už mám jen rýmu. Akorát se bojím, že se mi to tím skvělým přechozením vrátí :/

Ve středu jsem byla v těch Budějkách, ráno jsem si víceméně úspěšně střihla jízdu (zase mi to tůrovalo jak prase) a pak jela busem. Nemám ráda jízdy busem. Nemám ráda moc lidí blízko mě. A to jsem prosím extrovert. No, dojela jsem a hned jsem zamířila do Pimkie <3 Pořídila si novou krajkovou sukni, bílý tríčo s mašlí a hnědou úžasnou "kondom" čepici. A pak, po cestě domů jsem se zastavila v C&A, kde jsem ulovila boty jako UGGS. Byla to láska na první pohled <3

kath


Grafika? Ok, ok. Něco málo. Momentálně jsem zase posedlá VD, takže je s VD. A uvědomuju si tu chybu na tom wallu.

bitch

animation
kath

All I need is one more day with you.

6. září 2010 v 18:26 | Katherine <3 :]
Jak se máte? Nebýt té protivné ošklivé školy, ve které nás nutí se učit, tak bych se měla skvěle. Škola mi ubíjí kreativitu, jde to se mnou z kopce :/

Dneska byla zase jízda. Ano, dostala jsem sprdáno, protože jsem idiot a nevím, že když mačkám spojku, tak tam plyn nemá co dělat. A ano, chtěla jsem vám z toho udělat kůlničku na dříví, pane S.!

Umřel nám soused. Je to ošklivý, protože ještě před třemi dny tu běhal a vypadal, že je děsně v pohodě. Je mi líto :/ Už si zase tak moc uvědomuju, že jeden den tu prostě jste a ten další ne. A děsí mě, že jednou i já přijdu o babču s dědou, i když na ně nehorázně nadávám.

Ve středu jedu do Budějovic. Snad už si konečně vyřídím to tetování a domluvím si nějakej termín. Jinak mě omejou, už si ho přeju tak dlouho a pořád nic. A víte co? Dnes jsem si napsala svou první omluvenku! Převrat v mém vzdělání, cítila jsem se fakt dospěle. Taky tam byla dneska Juls naposled, sere mě to, že odchází na jinou školu :/ Jí jsem měla / mám nejradši. Ale nebudu se tím užírat, slíbily jsme si, že nejdýl do měsíce vyrazíme na Kameňáček. Musíme si ukázat nový modýlky, co jsme si ukázat nestihly :)

Dneska Vás překvapím. Mám grafiku! Čučíte co? Já taky, jak péro :) Oboje je k úžasné grafické Lucissh do challu. Minulého jsem se nezúčastnila, tak teď už :)

katherine
rebellion
Avatar se mi moc líbí <3 (samochvála smrdí, já vím :)), blend / signatura už tolik ne, ale oboje jsem odeslala.

Těším se na Vaše komentáře :)

kath

You are not Katherine.

5. září 2010 v 17:07 | Katherine <3 :]
http://images2.fanpop.com/image/photos/12200000/Katherine-Pierce-katherine-pierce-12290264-624-352.gif

Nový design. Jak jinak než s mojim milovaným VD <3 Už odpočítávám vteřiny, kdy budu sledovat jak Katherine láme srdce Damonovi (ach <3), balí Stefana (dvakrát ach <3) a třeba by se mohla zbavit i Eleny (třikrát ach <3 :D). Nic proti Eleně, ale Katherine je prostě Katherine. Konec debat.

Co bych vám tak řekla. Zítra zase ta ošklivá škola :/ A nultá k tomu. To mě absolutně, ale absolutně nebaví. Kdyby nějakej předmět, ale ICT? Nelogický, opravdu jo. Ale tak zase jdu na jednu hodinu, pak autoškola a pak snad klid. A ve středu jdu jen ráno na autoškolu a pak do Budějc. Nějakou školu mám kdesi. Nebudu jí podřizovat svůj život :D

Pokud okomentujete nový design, budu ráda. Moc moc <3

Vaše Katherine

Minulý design, jak jinak než s Vampire Diaries <3

náhled

School makes me sick.

4. září 2010 v 12:04 | Katherine <3 :]
me
(neptejte se proč, ale jsem to já :D)

Ahojte. Tak jak se máte? Já před chvílí vstávala, ta škola mě ubíjí a představa, že to bude horší a horší mě děsí. Příští tejden už píšeme první písemky. No jako kde jsme?

Rozvrh skvělej, fakt moc :/ Třikrát týdně do čtyř, v pondělí nultá, ve středu do dvou a v pátek do jedný. Ale kdybyste viděli uspořádání předmětů. Krize.

Chci jet nakupovat a nechápu, proč se tomu všichni tak brání. Chci na Chodov! Hlavně do Starbucks. Mám hroznou chuť na tu jejich čokoládu :)

Grafika? Ok, pro zpříjemnění školy jsem udělala rozvrh hodin s Vampire Diaries. Ještě se ale do nějakých asi pustím. A štítky bych mohla udělat :)

Vaše školou-ztrápená Katherine

rozvrh

I am the wild child.

31. srpna 2010 v 16:05 | Katherine <3 :]
wild child
Zdravím moji milý návštěvníci. Jsem hrozná, já vím a stydím se za to. Ale furt něco dělám a nějak mi na blog nezbývá tolik času, co dřív. Ach ano, zítra začíná to mnoha studenty neoblíbené slovo na pět. ŠKOLA. Fuj fuj fuj a ještě jednou fuj. Ale víte co? Já se tam částečně těším. Konečně uvidím mojí milovanou Juls <3 Ale to učení. No budu to muset přežít se svou skvělou mantrou: "Už jen dva roky!" :D A pak mi všichni můžou. Těším se na to už.

Co je u mě novýho? Muhah, nemůžu se nepochlubit .. mám nový mobil - Nokii E72 (když kliknete, uvidíte :)), nový botky a vůni, další do sbírky .. tentokrát Daisy od Marca Jacobse (kliknutím taky uvidíte :)). Miluju jí <3

Ach ano, dostala jsem peníze a hned jsem je musela utratit. Ale už zase šetřím, chci jet příští rok na dovolenou, tak abych si mohla aspoň půlku splatit sama.

Abych vám ukrátila grafickou nečinnost. Jeden avatar a jeden sign. Vím, bída, ale věřte, že teď to bude lepší :)

taylor
rihanna

Some boys are just in love with me. That´s it!

26. srpna 2010 v 13:46 | Katherine <3 :]
Ciao ladies. Zase se Vám hlásím, dneska s malililinkatou porcí grafiky. První, čeho jste si asi všimli je nový design. Je s mým oblíbeným seriálem, Vampire Diaries. Když jsem viděla ty promo fotky k druhé sérii .. jsou D-O-K-O-N-A-L-É.  Jak můžete ostatně vidět na designu :) Mimochodem .. Elena se s Damonem nelíbala. Byla to Katherine a basta. Stejně jako na těhle fotkách je Katherine. Jí mám radši než Elenu <3 Protože Katherine dostala oba :D

Jinak druhá grafická věc. Udělala jsem design na fashion blog, který vede i moje sestra a který je naprosto úžasný :) Dostanete se na něj kliknutím na tenhle support.


Rozhodně doporučuju navštívit :)

No nic, já se jdu oblíkat. Chystám se na koktejl <3 Alkoholickej samozřejmě. Mějte se a smějte se.

Vaše milovaná Katherine

I am still here, bitches.

24. srpna 2010 v 12:46 | Katherine <3 :]
look
Zdravím. Ukamenujte mě za to jak na vás kašlu, protože si to vůbec nezasloužíte :/ Omlouvám se, ale nějak poslední dobou nestíhám. Řekla bych, že stále slavím. A slavit ještě budu, jen co se ta moje Juls vrátí z Malty <3 Ok, takže .. v sobotu byla párty. Jakože fakt krutopřísněhustodémonská párty. Potěšilo mě, že přišly lidi, s kterejma jsem se na konci roku nepohodla. Byla to bomba <3 Dokonce přišel i Karel Kryl. Nechtějte to vysvětlovat, v alkoholovým opojení vymýšlí člověk neskutečný kraviny. Měli jsme výbornou vodnici. Vlastně dvě. Jednu mojí (ovocnou) a jednu Karlovu (ta velká na obrázku, máta a jablko byla? tuším jen :D)

unt
A tak dobře, můj blog, musím se taky ukázat. Chutnala mi :)
Untitled-2.jpg

Pití bylo taky hodně. Vína, piva, šáňo, avanti. Toho fotky už nemám. Ale bylo to skvělý <3

V neděli přijela babča a slavilo se zase, v poklidu už ale, protože dárky byly rozdány už v pátek. Jenom v pondělí si jedu pro ten novej mobil <3 Ale ten je koupenej potajmu a sama od sebe si ho koupím.

Tak jo, další článek skoro o ničem. Pokud jste dočetli až sem, patří vám velké DÍKY! Příště už bude zase grafika :)

Vaše Katherine :)

You look at me like i am bad.

21. srpna 2010 v 16:55 | Katherine <3 :]
flowers
Ahoj zlatíčka. Děkuju vám za přání k narozeninám, neskutečně si toho vážím <3 No, jsem dospělá. Zvládla jsem na tomhle světě už osmnáct let a doufám, že jich pár ještě zvládnu :) Ovšem dospělost je pojem relativní a já si nepřijdu, že bych se cítila jinak než předevčírem, kdy mi bylo stále ještě sedmnáct :) Jediný rozdíl vidím v tom, že můžu legálně pít (což poprvé ozkouším dnes večer), legálně kouřit (což nechci zkoušet) a jsem trestně odpovědná za svoje činy. Tím pro mě končí jakkákoliv dospělost. Nejsem dospělá a utrum.

Dnes jsem pekla muffins. No vlastně, ségra pekla a já se jí pletla pod nohy, ale dopadly nádherně. Večer má přijít pár lidí, tak uvidíme, jak se to vyvede. Nesmím zapomenout připravit vodnici :)

Jinak co se týče dárků k narozeninám. Dostala jsem HO! To krásné červené malé .. Renault Clio. Miluju ho od prvního okamžiku, kdy jsem ho viděla a nemůžu se dočkat, až konečně v rukách ocítím ten opojný pocit držení papíru, který se nazývá řidičák a vyrazím na projížďku.

The bitch is here.

20. srpna 2010 v 10:35 | Katherine <3 :]
tumblr_ks91q6pmg51qa77plo1_400_large
Ciao Vám, moji milovaní návštěvníci blogu. Žila byla jedna žena jménem Jana, která chodila s mužem jménem Pavel. Milovali se. Moc se milovali. A tak se to jednoho dne stalo. Janička, naivně myslíce si, že má zánět močáku po pár týdnech zjistila, že je ve skutečnosti těhotná. Po devíti měsících se jim narodila holčička. Stalo se to přesně 20. srpna 1992 v 10:35. Jana s Pavlem holčičku pojmenovali Michaela. Ovšem pro Vás je to vaše milovaná Katherine. Holčička rostla a rostla, až vyrostla! A právě teď jí je 18 let!

Děkuju Vám, hrozně moc Vám děkuju, že sem chodíte!

Vaše-čerstvě-osmnáctiletá Katherine
 
 

Reklama